CarNext nabízí jen prověřené vozy po operativním leasingu.

2017-04-19 10:00:00 | Komerční sdělení

Ojeté vozy po operativním leasingu jsou žádaným zbožím. Jejich výhodou je zejména transparentní historie a s ní související kvalitní servis a údržba. Leasingová společnost LeasePlan nabízí ojetá vozidla vrácená po operativním leasingu v rámci svého vlastního prodejního místa CarNext.
Komerční sdělení

Toto je komerční sdělení. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

„Ke všem vozidlům můžeme doložit kompletní dokumentaci včetně faktur za případné opravy. Jelikož jde o vozy provozované operativním leasingem, zájemci mají jistotu, že jsme o auta po celou dobu řádně pečovali. U všech je znám jejich původ, servisní historie, případně škodní průběh. Většinou je k dispozici i kompletní sada klíčů, servisní kniha a druhá sada pneumatik. Naše vozy jsou během leasingu pod neustálou kontrolou. Veškeré opravy probíhají v našich smluvních servisech. Jejich stav a zejména historie bývají zpravidla lepší a transparentnější než u vozidel z ulice,“ vysvětluje Car Remarketing Manager LeasePlanu Michal Fořt.

Čistota a vstřícnost

Vždy aktuální nabídku vozidel najdete na webových stránkách www.carnext.cz. Vyhledat vůz vám pomůže jednoduchý filtr. Osobně si auta můžete prohlédnout ve Vestci na okraji Prahy, kde má CarNext své prodejní místo. V kontextu tuzemských poměrů v oblasti prodeje ojetin nabízí neobvyklý komfort pro zákazníky, ale také vysokou kvalitu služeb zajišťovaných kvalifikovaným personálem. Úroveň prodeje starších vozů se v areálu CarNext ve Vestci vyrovná standardům obvyklým spíše pro prodej nových aut.

Na návštěvníky prodejního místa čeká každý den přibližně padesátka vozů zaparkovaných na zámkové dlažbě oploceného areálu, v němž vládne čistota a vstřícnost. Zastřešené prostory mají podobu showroomu, který umožňuje vystavení dvou vozů a návštěvníkům poskytuje dostatek pohodlí.

Nabídka, která se točí

LeasePlan ročně prodá přibližně pět tisíc ojetých automobilů, přičemž do CarNext si z nich vybírá ty, které jsou v nejlepším technickém stavu. V nabídce tu jsou osobní vozidla, SUV i dodávky, jejich stáří se pohybuje v rozmezí jeden rok až čtyři roky. „Jde o vozy, u nichž nedošlo k vážnějším pojistným událostem a které jsou i na první pohled velmi zachovalé,“ říká Michal Fořt. Nabídka CarNext je přitom velmi rozmanitá. „Naším cílem je, aby se vozy vystavené na prodejním místě co nejvíce točily. Když tam tedy vyrazíte třeba každých čtrnáct dní, vždy bude velká část automobilů obměněna,“ doplňuje Michal Fořt.

V portfoliu CarNext převažují vozy Škoda, což vychází ze struktury flotily LeasePlanu, ale najdete v něm i jiné značky. Záměrem je nabízet pestré spektrum vozů, a to nejen co do značek, ale i výbavy. Vedle Fabií, Octavií či Superbů tak tady narazíte i na luxusní modely různých výrobců.

Hlavní trumf: LeasePlan

LeasePlan dnes v České republice provozuje přes 22 tisíc aut. Proto stojí za pozornost možnost zaslat prostřednictvím webových stránek CarNext poptávku na vůz podle vlastních kritérií v případě, že v aktuální nabídce takový automobil zrovna nevidíte. Pracovníci CarNext jsou schopni na základě těchto údajů v krátkém čase vytipovat vhodný vůz, kterému brzy vyprší leasingový cyklus, a ten vám pak přednostně nabídnout. CarNext nabízí ve spolupráci s renomovanými dodavateli také řadu doprovodných služeb: pojištění, financování či prodloužení záruky vozidla.

Hlavním trumfem projektu je ale provázanost na flotilu LeasePlanu. Dokumentuje to skladba zákazníků, kteří se o něj zajímají. „Typickým klientem je člověk, který zná LeasePlan ať už jako jeho zákazník, anebo z doslechu. Nejčastěji jde o klienty LeasePlanu, kteří hledají druhé auto do rodiny nebo o jejich příbuzné či známé. Všichni si uvědomují, že příslušnost ke flotile LeasePlanu je velkou výhodou. Nemusí mít totiž obavy, že kupují zajíce v pytli, což je největší strašák pro každého, kdo se rozhodne pro ojeté vozidlo z klasického autobazaru. Je to prostě logické: když ojetinu, tak jedině od LeasePlanu. To samozřejmě doporučuji i svým nejbližším a přátelům,“ dodává s úsměvem Michal Fořt.

Deset důvodů, proč nakupovat v CarNext

  • U všech vozidel je prvním a jediným majitelem LeasePlan.
  • Všechna auta měla pravidelný servis, což dokumentují jejich servisní knížky.
  • U všech vozů je známa jejich historie, pokud jde o servis a pojistné události, což lze doložit fakturami. Ke všem je vedena kompletní dokumentace.
  • Ve většině případů s vozidlem jezdil pouze jeden řidič.
  • CarNext představuje bohatou a neustále se měnící nabídku vozů.
  • Moderní prodejní místo ve Vestci poskytuje vysoký komfort.
  • Možnost předem vyspecifikovat vozidlo, o které máte zájem.
  • CarNex nabízí i výhodné financování včetně úvěrů s nulovou akontací a variabilní dobou splácení.
  • Na místě můžete sjednat kompletní pojištění automobilu.
  • Kvalifikovaný personál je zárukou vysoké profesionální úrovně a serióznosti „made in LeasePlan“.

<< zpět na výpis článků