FOR CARAVAN: vše od kempingových vestaveb až po luxusní obytné vozy

2018-02-28 09:37:00 | Komerční sdělení

Chcete vidět všechny zásadní novinky ze světa obytných automobilů a karavanů? Pak si nenechte ujít výstavu FOR CARAVAN, která se uskuteční od 9. do 11. března 2018 v areálu PVA EXPO PRAHA. Na návštěvníky čekají 3 haly nabité vozy všech cenových kategorií. K vidění bude více než sedm desítek vystavovatelů, kteří představí to nejlepší z karavaninku a doplňků pro nezávislé cestování. Souběžně se uskuteční i veletrhy FOR BOAT a FOR TRAVEL. To vše o víkendu doplní cestovatelský festival Kolem světa.
Komerční sdělení

Toto je komerční sdělení. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

V jedné hale spatříte to nejlepší, co můžete mezi obytnými auty a karavany mít: 3 velké expozice firem Morelo – obytné vozy, Caravan Metropol a Blue Rent. Poprvé v Čechách bude k vidění 10 obytných aut Morelo na jednom místě v čele s novinkou – luxusním Morelo Empire 90 L Trend. Součástí této expozice bude i vůz Lamborghini Huracán, který se vejde do garáže obytného vozu Morelo Empire Liner 100 GB Pearl. Na své si ale přijde opravdu každý. K vidění a ke koupi budou i menší vozy. Po deseti letech se na výstavu vrátí oblíbené a cenově dostupné přívěsy značky HOBBY, které nově prodává společnost BURIMEX.

Výstava retro karavanů i soutěž o zapůjčení obytného vozu

Na veletrhu FOR CARAVAN uvidíte nejen nablýskané nové vozy, ale budete moci i zavzpomínat na staré časy. Autoklub České republiky připravuje unikátní výstavu retro karavanů včetně dobových doplňků. V myšlenkách se tak vrátíte zpět na dovolenou do Bulharska, Rumunska, NDR, Maďarska nebo Jugoslávie. Všichni příchozí se budou moci zapojit do soutěže o zapůjčení obytného vozu na týdenní dovolenou. K dispozici bude i oblíbený bazar karavanů, kde můžete koupit i nabídnout k prodeji svůj zánovní kousek a z veletrhu rovnou odjet novým obytným vozem.

Změňte své auto na kempingový vůz

Láká vás svobodné cestování, při kterém můžete přenocovat doslova kdekoliv? Pak je právě pro vás jasnou volbou kempingová vestavba nestbox od egoé nest. Jediný český výrobce designových kempingových vestaveb rozšířil svou nabídku, a tak se po majitelích menších i větších dodávkových vozů dočkali vestavby i řidiči offroadů. Právě verze offroad v luxusním provedení bude představena na veletrhu For caravan. K vidění bude ale i nestbox vyrobený speciálně pro olympionika Ondřeje Banka.

Výstava FOR BOAT a cestovatelský festival Kolem světa

Ve stejném termínu bude letňanské výstaviště patřit i výstavě FOR BOAT a veletrhu FOR TRAVEL. To vše doplní cestovatelský festival Kolem světa, na kterém si budete moci poslechnout tipy a rady od zkušených cestovatelů. V sobotu vystoupí například Matouš Vinš s povídáním Nový Zéland v dodávce nebo Karel Wolf s tématem Norsko a Island v dodávce. O své zážitky se podělí i Jana a Daniel Urbanovi, kteří se vydali Škodovkou až na sever Norska. V neděli se představí mimo jiné Filip Mayer, který si užil tříměsíční cestu karavanem a navštívil 51 států.

Důležité informace

Vstupné na veletrhy v předprodeji Ticketstream: 165 Kč, na místě: 200 Kč.

Vstupenka na festival Kolem světa: jednodenní 400 Kč, dvoudenní 600 Kč (zdarma vstup na veletrhy FOR CARAVAN, FOR BOAT, FOR TRAVEL).

Více na www.forcaravan.cz.

<< zpět na výpis článků