Nejen hry. Do mobilu si dejte i auto

2018-05-10 10:50:00 | Komerční sdělení

Mít v mobilu aplikace na hraní her, rozpoznávání písniček, předpověď a aktuální vývoj počasí či například dopravu považujeme dnes téměř za samozřejmost. Od toho přece chytré telefony jsou, aby nám zjednodušovaly život a přinášely zábavu. Proč tedy nemít také speciální mobilní aplikaci pro své auto?
Komerční sdělení

Toto je komerční sdělení. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Například mobilní aplikace Carolina, která je zdarma ke stažení v Google Play i AppStore, je určena těm, kdo nechtějí ztrácet čas a peníze při pořízení, provozu a údržbě automobilu. Upozorní vás například na výměnu dálniční známky, přezutí pneumatik, výměnu prošlé lékárničky či blížící se termín propadnutí STK. Díky ní ušetříte až tisíce korun, které byste mohli zaplatit za případné pokuty. A tato aplikace umí mnohem víc.

Zjistěte, jaká je aktuální cena vašeho auta

Každý měsíc si můžete nechat zdarma spočítat aktuální cenu vašeho auta a její budoucí odhadovaný vývoj. To vám lépe umožní plánovat, kdy ho vyměnit za novější. Při koupi auta vám zase pomůže, abyste si nekoupili auto předražené. Předvybrané vozidlo si totiž můžete nechat rovněž ocenit a během chvíle tak zjistit jeho aktuální hodnotu. Dále si můžete jedním kliknutím zobrazit inzeráty srovnatelných vozidel, a to až tři měsíce zpětně. Díky Carolině zdarma získáte také prověření historie vámi vybraného vozu v systému AUTOTRACER od Cebia v hodnotě 499 Kč a slevu na každé další prověření.

Carolina však není pomocníkem jen při koupi či prodeji vozu, pomůže vám také na cestách. Získáte informace o nejbližších čerpacích stanicích a servisech. V případě, že pojedete do zahraničí, budete mít k dispozici informace k provozu auta v dané zemi včetně případného povoleného limitu pro alkohol. Pro více informací se podívejte na www.carolina.cz.

Cebia

<< zpět na výpis článků