Půjčte si nákladní vozidlo a ušetřete

2016-02-12 11:46:00

Chcete si pořídit nákladní vozidlo, ale nedisponujete dostatečným kapitálem pro nákup nového vozu? I taková situace má v dnešní době řešení, které může být ve výsledku výhodnější než samotný nákup!

Stále více lidí využívá možnosti pronájmu od půjčovny nákladních automobilů. Podívejme se na základní charakteristiky a výhody vypůjčení nákladního vozidla a řekněme si, na co si dát při výpůjčce pozor a dle čeho vybírat vhodnou půjčovnu.

V prvé řadě si je třeba ujasnit, za jakým účelem vozidlo sháníte a co od něj vlastně očekáváte (pro jaký účel jej budete využívat). Vybrat si u nás můžete z vozidel do 7,5t i nad 7,5t včetně stavebních strojů. V nabídce máme jak sklápěče, tahače návěsů, tak i samostatné přívěsy a návěsy. Od každého typu máme k dispozici vždy několik vozů.

TIR PŮJČOVNA nabízí celou řadu benefitů, které jsou výhodou oproti samotnému nákupu nákladního vozidla. U nás jsou v ceně pronájmu full-servis služby - tedy komplexní pojištění i pro cesty do zahraničí, výměna pneumatik a servis vozidla po dobu zapůjčení, případně náhradní vůz v případě závady, kterou by trvalo odstranit delší dobu.

Při pronájmu vozidla u TIR PŮJČOVNY předkládáte následující řidičský průkaz pro příslušnou skupinu, občanský průkaz a příp. živnostenský list či výpis z obchodního rejstříku.

Samotná cena za pronájem nákladního vozidla se pohybuje od 20 do 50 tisíc Kč za měsíc.

Nakl 2

Shrňme si na závěr nesporné výhody, které přináší vypůjčení nákladního vozidla oproti samotné koupi. Velice často zmiňovanou výhodou je nižší finanční náročnost, která je rozložena průběžně oproti vysoké jednorázové investici při nákupu. Půjčením nákladní techniky se taktéž zbavujete případného dlouholetého závazku, kterému byste čelili v případě nákupu na leasing. Pokud nemáte dostatečný kapitál na provoz vozidla, jednoduše ho vrátíte a zbavíte se tak veškeré zodpovědnosti, která z provozování plyne.

Během provozu jde veškerá starost ohledně zapůjčeného vozidla na vrub autopůjčovny (servis, pojištění, atd.). Další výhodou je možnost mít nákladní vozidlo k dispozici prakticky ihned ještě tentýž den. Sepsání smlouvy a samotné vypůjčení nezabere více jak půl hodiny času. V neposlední řadě je třeba zmínit fakt, že jsou veškeré automobily pravidelně kontrolovány a servisovány. K dispozici bývají zpravidla nové a zánovní modely. V případě, že by se člověk rozhodl po vyzkoušení provozování nákladního automobilu z autopůjčovny pořídit si vozidlo vlastní, nabízíme zajímavou možnost následného odkupu nákladního vozidla za zvýhodněných podmínek.

V TIR PŮJČOVNĚ nabízíme pravidelnou obnovu vozidel během trvání pronájmu. Po ujetí určitého počtu kilometrů či určité doby pronájmu, vám bude vozidlo v případě vašeho zájmu vyměněno za novější a to pravidelně po celou dobu pronájmu.

Půjčte si nákladní vůz u TIR PŮJČOVNY a jezděte bez starostí.

<< zpět na výpis článků