Ročně se prodá až 40 % aut se stočenými kilometry.

2016-10-21 06:25:00 | Komerční sdělení

Podvody s ojetými vozy jsou stále častější. Přitom ověřit skutečný stav najetých kilometrů není nic těžkého a postačí vám k tomu pouze VIN kód. V Česku jsou aktuálně nabízeny tisíce automobilů se stočeným tachometrem... mnohdy jde i o statisíce kilometrů. A kilometry nejsou jediným problémem...
Komerční sdělení

Toto je komerční sdělení. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Kupujete ojeté auto?

Je jedno, zda ojetý vůz kupujete z autobazaru, od soukromníka nebo z dovozu. Nedávné testy ukázaly, že ani dovážené ojetiny nejsou zárukou poctivě najetých kilometrů – právě naopak. Stočit tachometr zvládne kdekdo a zabere to pouze několik minut. Proto se doporučuje ojeté vozy pořádně zkontrolovat.

Zajímá vás, jak se dá na ojetých vozidlech snadno vydělat? Podívejte se toto video:

https://www.youtube.com/watch?v=_Sr_LjxKbuI

V tomto videu je názorně předvedeno, jak se z laciného a oježděného auta s minimálním úsilím a s minimální investicí vytvoří atraktivní kus, který nepoctivý prodejce aut s velkým ziskem prodá. Postačí mu jen pár kosmetických úprav, zfalšování servisní knihy a roku výroby a stočení tachometru.

Nechte si poradit od profesionálů

Společnost Cebia působí na trhu již 25 let a je jedničkou v prověřování původu a historie vozidel. Díky službě AUTORACER, která je volně dostupná na www.zkontrolujsiauto.cz, si každý může ověřit vybraný vůz a zjistit o něm všechny potřebné informace, jako je například skutečný rok výroby, vývoj stavu tachometru, či provést kontrolu odcizení a leasingu, získat návod na kontrolu identifikátorů vozidla, nebo si ověřit servisní historii vozidla a řadu dalších informací.

Nekupujte dobře vypadající vrak

Na webových stránkách www.zkontrolujsiauto.cz stačí zadat VIN kód auta a zobrazí se vám informace, které jsou k prověřovanému vozidlu dostupné on-line od spolupracujících partnerů Cebia, což jsou nejrůznější firmy z České a Slovenské republiky a dalších zemí Evropské unie. Informace jsou získávány z tisíců zdrojů – jedná se zejména o autorizované dealery, výrobce, importéry, servisní místa a leasingové společnosti.

Tuto službu vám zajistí systém AUTOTRACER, který se již dlouhodobě těší vysoké návštěvnosti. Jeho oblíbenost potvrzuje i to, že motoristé do něj měsíčně zadají přes 100 tisíc VIN kódů vozidel.

Mějte oči na stopkách

Na nejčastější podvodné praktiky prodejců aut se můžete podívat na webových stránkách http://nechcivrak.cebia.cz/.

Výběr nového vozu bývá během na dlouhou trať. Proto je důležité se neunáhlit a svou volbu pořádně zvážit. Pokud máte o svém voze sebemenší pochybnosti, vyzkoušejte systém AUTOTRACER, který vybraný vůz důkladně prověří. Nenechte se napálit a nekupujte dobře vypadající vrak!

<< zpět na výpis článků