Soutěžte s Cebia a vyhrajte nové BMW X2 na víkend i s plnou nádrží!

2018-06-14 11:00:00 | Komerční sdělení

Chtěli byste se svézt v úplně novém BMW X2, tedy v autě, které tu dosud nebylo a které dává své sportovní ambice při jízdě okamžitě najevo? Ověřit si, že tento nováček nabízí kromě odvážného designu také dynamické výkony?
Komerční sdělení

Toto je komerční sdělení. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pokud ano, tak neváhejte a soutěžte o jeho zapůjčení na víkend v mobilní aplikaci Carolina, kterou zdarma pro motoristy provozuje společnost Cebia, jenž pomáhá řidičům už téměř tři desítky let bojovat proti nekalým praktikám na trhu s ojetinami. A Cebia myslela i na to, aby si výherce svou jízdu náležitě užil. Dostane proto na víkend auto i s plnou nádrží. Soutěžit o první vůz můžete již nyní, pokud nevyhrajete, nezoufejte. Šanci vyhrát tohoto krasavce na víkend máte každý měsíc, a to díky společnosti CarTec Group, která vozy do soutěže zapůjčila.

Předejte starosti aplikaci Carolina, zdarma vám pomůže

V případě, že ještě nemáte mobilní aplikaci Carolina nainstalovanou, navštivte webové stránky www.carolina.cz, kde najdete odkazy ke stažení pro iOS i Android, nebo si Carolinu zadejte do AppStore či Google Play a stáhněte rovnou. Soutěže o zajímavé ceny přitom nejsou jediné, co vám Carolina umožní. Díky ní budete moci vypustit z hlavy všechny důležité termíny spojené s vaším autem, protože pamatovat si je za vás bude mobilní aplikace. Téměř každý měsíc si budete moci zobrazit aktuální tržní cenu svého auta s odhadovaným vývojem na další tři roky. Získáte rovněž pomocníka na cesty, neboť Carolina vám ukáže nejbližší čerpací stanice a servisy v Česku i zahraničí, a navíc budete mít po ruce i pravidla silničního provozu, takže už žádné tápání ohledně povolených limitů na alkohol v zahraničí či povinný počet reflexních vest v autě. Carolina za vás prostě převezme řadu starostí a usnadní vám život. Její instalace i služby jsou přitom zdarma.

Aplikace Carolina je maximálně užitečná také při pořizování nového vozu. Díky ní si můžete zdarma ověřit skutečnou hodnotu auta, které byste chtěli koupit a zdarma si můžete prověřit také historii jednoho auta v systému AUTOTRACER od Cebia. Bez prověření historie vozu přitom není zcela bezpečné auto kupovat, mohlo by se vám totiž stát, že koupíte – s nadsázkou řečeno – zajíce v pytli.

<< zpět na výpis článků